Noorte Põllumeeste Klubi

Dokumendid

Video- ja fotokonkurssi tingimused

 

 

 

Fotokonkurss

 

1.  Ootame pilte mis vastavad teemale: 100 aastat emakeelset põllumajanduslikku kõrgharidust Eestis. Esitatakse kaks pilti koos, millest üks on ajalooline teemakohane pilt ja teine ajaloolise pildi tänapäevane taaslavastus.

 

2. Osaleda võivad kõik praegused EMÜ üliõpilased.

 

3. Konkursile saab pilte esitada alates 01.04.2019 kuni 31.05.2019 .  Hindamine toimub alates 01.06.2019 kuni 15.06.2019.

 

4. Pildid esitatakse instagrami keskkonnas kasutades teemakategooria märgistust ehk hashtagi  “tarkus toidab ja ‘“EPKH100”.  Esitatud pilt tuleb sobivalt pealkirjastada, kirjeldades võimalusel aega, tegevust, inimesi ja lisades lõppu autori(te) nime.

 

5. Esitada võib enda poolt pildistatud ja enda erakogust leitud pilte. Võõraste ajalooliste piltide esitamine on lubatud autori loaga või autorile korrektselt viidates.

 

6. Lubatud on piltide mõõdukas lõikamine ja elementaarne tehniline parandamine. Piltide töötlemisel lähtuda hea tava põhimõtetest.

 

7. Pilt peab olema tehtud Eestis. Pilt peab vastama konkursi teemale ja kujutama põllumajandusega seotud olustikku.  Ajalooline pilt peaks olema tehtud enne 2000. aastat.

 

8. Parima pildi määrab EMÜ poolne žürii. Administraatorid monitoorivad EMÜ hääletust võimalike pettuste osas ja petmises kahtlustatavat pilti konkursil ei arvestata. Eemaldamine edasikaebamisele ei kuulu.

 

9. Korraldajal on õigus kasutada  konkursile laekunud töid konkursi ja selle tulemuste tutvustamisel meedias ja kodulehel.

10. Korraldajal on õigus jätta stipendium välja kuulutamata, kui osalejaid ei ole piisavalt.

 

10. Antakse välja kolm auhinda:

1. preemia  500 eurot,

2. preemia 300 eurot,

EMÜ lemmik 200 eurot.


 

 

 

 

Videokonkurss


 

 1. Videokonkurss leiab aset alates 01.04.2019 kuni 31.05 2019.

 

 1. Võistlusele oodatakse kuni 2 min pikkuseid lühivideosid teemal “100 aastat emakeelset põllumajanduslikku kõrgharidust Eestis”.

 

 1. Osaleda võivad kõik praegused EMÜ üliõpilased. Konkursist on oodatud osavõtma nii üksikisikud kui ka meeskonnad.

 

 1. Žürii valib välja parima video ja teeb otsuse teatavaks 15.06.2019.

 

 1. Üks isik või meeskond võib esitada kuni 2 videot.

 

 1. Esitatud videol peab olema pealkiri ja mõne lause pikkune sisukirjeldus.

 

 1. Esitatud video peavad olema autori(te) enda tehtud.
 2. Videos võib kasutada heli, fotosid jm audiovisuaalset materjali, mis ei kuulu autorile, juhul kui need on avaldatud vabakasutuslitsentsi all (Creative Commons).

 

 1. Video (eelistatult kõrgeima kvaliteediga FHD 1920x1080 resolutsiooniga, aga mitte suurema mahuga kui 1 GB) peab üles laadima mõnda keskkonda – Dropbox, Google Drive, WeTransfer vms, kust võistluse korraldajal on võimalik video alla laadida. Võistluse korraldajale tuleb seega saata allalaetava faili link.
 2. Video peab olema üldlevinud videoformaadis (mov, avi, mpeg, mp4, wmv jne).
 3. Antakse välja kolm auhinda:

1. preemia 500 eur,

 2. preemia 300,

EMÜ lemmik 200 eur.

 

 1. Korraldajal on õigus kasutada  konkursile laekunuid töid konkursi ja selle tulemuste tutvustamisel meedias ja kodulehel.

 

 1. Korraldajatel on õigus eemaldada konkurssilt videod, mis ei ole kooskõlas konkursi eesmärkide või tingimustega.

 

Video lõpus peavad olema EMÜ ja EPKH100 logo.

 

 1. Videos tuleb kasutada nii alguses kui ka lõpus EMÜ logo ja 100EPKH logo.

 

Noorte Põllumeeste Klubi